O nás

Vítejte v Obchodním centru Velká Ohrada – kde se setkává podnikání a pohodlný nákup na jednom místě. Naše prostorné kanceláře nabízejí ideální pracovní prostředí, zatímco naše variabilní obchodní prostory poskytují dokonalé místo pro nákupy a odpočinek.

Kontakt

O nás

Centrum Velká Ohrada

Místo pro nakupování, odpočinek a společenské setkávání

Vstupte do centra Velká Ohrada – živého srdce Prahy 13. Jsme zde, abychom vám pomohli nejenom s rozvojem vašeho podnikání, ale také, abychom vám poskytli široké spektrum aktivit a zábavy pro využití vašeho volného času.

Naše nabídka je určena pro každou generaci, ať už jste místními obyvateli nebo návštěvníky, kteří hledají nejen místo pro nákupy, ale i pro odpočinek, relaxaci a setkávání se s přáteli. Přijďte za námi a objevte všechny možnosti, které máme v nabídce.

Device Slider
Naše služby v kostce
Portfolio

Naše služby v kostce

01

Nákupy a občerstvení

V našem centru naleznete pestrou paletu obchodů, restaurací a občerstvení, které uspokojí každý vkus a potřebu. Pro milovníky dobrého jídla jsou zde restaurace s různými kulinářskými specialitami, cukrárna s lahodnými dezerty, domácími pralinkami a v sezóně u nás najdete i skvělou točenou zmrzlinu. A pokud máte rádi nakupování, určitě oceníte naši širokou nabídku klasických i neklasických obchodů a zaručeně si vyberete z bohaté škály možností, které u nás najdete.
02

Vzdělání a služby

Nabízíme také širokou škálu služeb a vzdělávacích institucí. Najdete u nás autoškolu, jazykovou školu, obchodní akademii, ale také gymnázium. Vaše ratolesti se mohou vzdělávat a vy mezitím můžete nakupovat, relaxovat nebo využít místní fitness.
03

Rekreace a zábava

Centrum Velká Ohrada není pouze o nakupování a poskytovaných službách. Je to také místo, kde si můžete užít relaxaci a zábavu. Najdete zde moderní fitness centrum, kde vám rádi pomohou s dosažením vašich cílů. A nezapomeňte, že zde pravidelně pořádáme společenské akce a události, které přinášejí radost a vytvářejí příjemnou atmosféru. Těšíme se na vás.
04

Pronájem prostor

Pokud hledáte místo pro svůj obchod nebo firmu, nabízíme také pronájem prostor za skvělou cenu. Naše centrum poskytuje ideální prostředí pro podnikání a setkávání se zákazníky. S flexibilními možnostmi pronájmu a atraktivními podmínkami jsme připraveni vyhovět potřebám každého podnikatele.
Galerie

Fotogalerie

GALERIE

Naše vize spočívá v tom, že se staneme živým centrem komunity na sídlišti Velká Ohrada a jeho okolí. Chceme vytvářet inspirativní prostředí, které poskytuje nejen široký výběr obchodů, ale také nabízí mnoho možností pro aktivní..

CELÁ VIZE