O nás

Vítejte v Obchodním centru Velká Ohrada – kde se setkává podnikání a pohodlný nákup na jednom místě. Naše prostorné kanceláře nabízejí ideální pracovní prostředí, zatímco naše variabilní obchodní prostory poskytují dokonalé místo pro nákupy a odpočinek.

Kontakt

Otevření zmrzlinového stánku – 8. dubna 2024

Přichystejte si své chuťové buňky, protože do našeho nákupního centra přichází velká událost! S radostí oznamujeme zahájení provozu tradičního zmrzlinového stánku, který bude sloužit jako oáza osvěžení pro všechny milovníky lahodné zmrzliny a ledové tříště.

Od 8. dubna 2024 si můžete vychutnat nejlepší českou zmrzlinu z Opočna, přímo z našeho stánku. Ale to není všechno! Naše nabídka se rozšiřuje o další lahůdku – ledovou tříšť, která vám bude perfektním osvěžením, nejenom v teplých letních dnech.

Zmrzlinový stánek nabídne široký výběr chutí, které vás budou lákat k návštěvě znovu a znovu. Abyste byli vždy v obraze, jaké lahůdky právě nabízíme, sledujte nás na našem Facebooku, kde budeme pravidelně zveřejňovat naše aktuální příchutě.

FB: https://www.facebook.com/centrumvelkaohrada

Začínáme s klasickými oblíbenými – vanilkovou a čokoládovou příchutí a brzy přidáme další zajímavé varianty, které vás jistě potěší.

Těšíme se na vaši návštěvu a na to, že vás ponoříme do světa lahodné zmrzliny přímo z našeho stánku!